Varjú Attila

Varjú Attila:

(dob)

A felvidéki Komáromban született, a gimnáziumi évek alatt lett a dobok megszállottja.
Édesapjától ellesett alapok után eleinte különböző zenei kurzusok segítségével képezte magát, majd a budapesti MZTSZ Kőbányai Zenei Stúdióban tanult és vizsgázott Jávori Vilmos jazzdobos tanítványaként.

A zenei tanulmányokkal párhuzamosan felvidéki rockbandákban dobolt, a 90-es évek elejétől a Klinika, a Red Rooster majd a Mrs. Carmen zenekarokban.
1999-től kezdett magyarországi együttesekben is tevékenykedni. Többek között ilyen volt a Beaux Jaxon Band, a Fonogram díjas Wendigo, majd Oláh Andor és Pásztor János nemzetközi formációiban olyan amerikai blues és soul énekesekkel muzsikált, mint Karen Caroll, Hubert Tubbs és Ron Ringwood.

A 2010-es évektől a Komáromi Jókai Színházban rendszeresen vendégeskedik zenés színdarabokban. Az utóbbi években az alábbi zenekarokban tevékenykedik:

Kor-Zár verséneklő együttes
String Theory